Choroby alergiczne to coraz większy problem zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Wielu osobom wydaje się, że w przypadku alergii problemem okazują się pyłki roślin, które docierają do nas z zewnątrz. Jednocześnie zapominają o tym, jak wiele alergenów mogą kryć ich dywany i wykładziny. Roztocza, zarodniki pleśni czy sierść zwierząt – praktycznie każdy z tych elementów może znaleźć się w naszym domu i mieć negatywny wpływ zarówno na samopoczucie, jak i komfort chorego. W takiej sytuacji niezwykle istotne jest regularne dbanie o czystość. Jak sobie w tym pomóc? Wybierając odpowiedniej jakości odkurzacz ze stacją czyszczącą. 

Jaki odkurzacz dla alergika? 

Każdy, kto kiedykolwiek zmagał się z alergią, zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo jest to problematyczne. Alergie wziewne, czyli wywoływane przez alergeny znajdujące się w powietrzu, mogą przyczynić się nie tylko do pojawienia się kataru alergicznego czy łzawiących oczu. Zła jakość powietrza, a także utrzymujący się w nim wysoki poziom alergenów mogą doprowadzić nawet do wystąpienia astmy. Oprócz tego chory przez cały czas zmaga się z bardzo dużym dyskomfortem. 

To właśnie dlatego w przypadku osób chorujących na alergie tak ważne jest dbanie o czystość i pozbywanie się alergenów z otoczenia. Oczywiście w tym celu będzie niezbędny odkurzacz, jednak nie każdy w takiej sytuacji spełni swoje zadanie w sposób należyty. Jeśli chcesz mieć pewność, że podczas sprzątania pozbywasz się jak największej ilości zanieczyszczeń i drobnoustrojów z otoczenia, sięgnij po Bespoke Samsung Jet. 

Praktyczny odkurzacz ze stacją czyszczącą 

Bespoke Samsung Jet to odkurzacz, który został wyposażony w praktyczną stację czyszczącą All-In-One™ . To funkcjonalne urządzenie w bardzo szybki i higieniczny sposób pozbywa się kurzu z pojemnika, bez wzbijania się cząsteczek w powietrze, co bardzo często ma miejsce przy opróżnianiu zwykłych pojemników lub worków na śmieci. Dzięki technologii Air Pulse™ zawartość pojemnika na kurz jest opróżniana do worka stacji czyszczącej w automatyczny sposób. Jednocześnie stara się nie dopuścić do przedostawania się drobinek do otoczenia, tym samym ograniczając rozprzestrzenianie się bakterii. 

Samsung odkurzacz pionowy – wygoda i styl 

Bespoke Samsung Jet to bardzo dobry wybór dla tych osób, które cenią sobie funkcjonalność swoich urządzeń domowych. Ten bezprzewodowy odkurzacz charakteryzuje się niesamowitą lekkością, jednocześnie jest to stylowe akcesorium, które będzie stanowić nie tylko praktyczny, ale i modny dodatek w Twoim salonie bądź kuchni. Lekka konstrukcja odkurzacza ze stacją czyszczącą Samsung sprawia, że bez przeszkód odkurzysz nim różne zakamarki, a także półki lub inne trudno dostępne elementy. 

Samsung odkurzacz pionowy umożliwia również sprzątanie na mokro. Jest to możliwe dzięki specjalnej końcówce myjącej Spray Spinning Sweeper. Dzięki niej Twoje parkiety będą lśniły czystością, a Ty w jeszcze lepszy sposób pozbędziesz się kurzu i znajdujących się w nim alergenów.  

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.